Image
Chcete si udržet životní elán, fyzickou i duševní odolnost a lehkost v pracovními osobním životě? Nabízíme jednoduchý a tělu přirozený způsob, jak toho dosáhnout. Tablety jsou vyrobeny pouze z přírodních látek, které se navzájem podporují a násobí svůj účinek. Tělo je tak schopné je okamžitě vstřebat a vzít si přesně to, co potřebuje   a distribuovat to přesně tam, kam je třeba.

Hlavní účinky Sir Anton´s secret

Image
Podpora mozkové aktivity

Podporuje soustředění, udržuje bdělý stav a stálou výkonnost mozku. Jedinečná kombinace přírodních látek pomáhá rozšiřovat cévy a navracet jim pružnost. Jako když pročistíte zašlé trubky od všech nánosů a ošetříte jejich povrch. Cévy budou opět pružné a snadno se přizpůsobí momentálním potřebám. Mozek je dobře vyživován a zásoben. Jeho funkce se zlepšují a naše efektivita se zvyšuje. Složité úkoly řešíme s klidem, bez stresu, bez pocitu vyčerpání a ztráty energie.
Image
Redukce stresu

Sofistikovaná kombinace přírodních látek podporuje zdraví, dobrou kondici, odolnost vůči vnějším vlivům a mysl nepodléhá „přehlcenosti“. Vliv stresu na náš organismus je stejný, jako když neexistují pravidla silničního provozu. Každý jezdí, jak se mu zlíbí, auta do sebe vrážejí a cesta je velmi náročná. Až všichni začnou respektovat pravidla, průběh cesty je hladký. Stejně to funguje i v našem těle. Jsou-li živiny kvalitní, tělo se snadno vyrovná s každodenními situacemi a zachová si dostatek energie, odolnosti a duševního zdraví po celý den. Opravuje vše poškozené a naše vitalita i životní elán stoupá.
Image
Úprava hladiny cukru

Vysoká hladina cukru v krvi, známá jako cukrovka, se velice často pojí i s vysokým krevním tlakem. Není to ovšem pravidlo. Pokud z nějakého důvodu nemůže některý orgán fungovat správně (např. v případě cukrovky je to slinivka), tělo si hledá jiné mechanismy, jak to kompenzovat. Často to vede k sérii dalších neduhů. Důvodem je nedostatek správných látek a tělo hledá a bere jinde. Pokud mu dodáme potřebné látky, ihned opravuje vše nefunkční od nejdůležitějšího po to další. Můžeme zase fungovat bez omezení a chemických doplňků.
Image
Zvýšení fyzické aktivity

Tablety pomáhají nastavit optimální prostředí v těle. Přirozeně se snižuje zakyselení, upravuje krevní tlak a harmonizují funkce našich orgánů. Srdce, v důsledku rozšíření cév, je výkonnější a odolnější. Periferie (dolní a horní končetiny) jsou při dobrém krevním oběhu dostatečně prokrvovány a mizí pocit studených nohou či rukou. Jsme fyzicky odolnější a přizpůsobivější a zvládáme i vyšší zátěž ve velice dobré kondici. Pro tělo je přirozené okamžitě opravovat, co je třeba. Dává nám vědět různými způsoby (bolest, únava, malátnost, nesoustředěnost, vážnější zdravotní problémy). Tablety dodají potřebné stavební látky a my jsme stále aktivní a pocit únavy se dostavuje jen zřídka.
Image
Snížení váhy

Veškeré složky jsou 100% přírodní a navzájem se podporují. Tělo přijímá jejich extrakt, který rovnou zpracovává bez složitých chemických procesů. Tablety jsou sami o sobě jídlem. Výsledkem je úprava váhy na přirozenou a tělu prospěšnou hmotnost, dostatek energie a pozitivní vliv na mentální kapacitu. Přirozeně jsme svěží, bystří a v dobré náladě.
Image
Zlepšení spánku

V důsledku snižování stresové hladiny se tělo lépe uvolní a mozek dovolí odpočinek. Spánek je kvalitní a ráno se cítíme plní energie. Celý den jsme výkonní a svěží jako „zamlada“. Kvalitní spánek podporuje hormonální rovnováhu a zdravé návyky lidského těla. Civilizační problémy dnešní doby, které mohou přicházet s postupujícím věkem, je snazší korigovat až eliminovat. Pro tělo je zdraví přirozený stav a s dostatkem stavebních látek, minerálů a vitamínů si tento stav udržuje i do vysokého věku.