Image
Rodina je pro nás to nejcennější co máme a bez debat jsme všichni ochotni udělat cokoli, abychom společně dosáhli vysokého věku a stihli vychovat naše děti. Přemýšlíme nad vhodnou stravou, uvědomujeme si naši zodpovědnost za návyky, které předáváme dětem. Snažíme se zvyšovat imunitu sobě i blízkým a udržet všechny členy rodiny v plné síle. To všechno vám může příznivě ovlivnit Sir Anton´s secret.

HLAVNÍ VÝHODY SIR ANTON´S SECRET

Image
Vitální a zdravé tělo

Každý rodič potřebuje tělo, které je zdravé, plně funkční, stačí dětem při hrách a výletech. Stejně tak každé dítě potřebuje zdravé tělo pro své průzkumy, hry, dovádění a prolézání. Přípravek je vhodný pro obě skupiny (děti i dospělé), přirozenou cestou pomáhá udržet si zdravou hmotnost a tělo plné síly. U nadváhy pomáhá k návratu k optimální hmotnosti.
Image
Zlepšení mozkové aktivity

Přirozené doplnění energie, stimulace mozkové činnosti, pro děti i dospělé. Děti při svých hrách přirozeně stimulují mozek, učí se novým dovednostem a i dospělým musí mozek fungovat během dne na plné obrátky. Často jsme unavení, trpíme nepozorností, ale proti tomu vám pomůžeme snadno bojovat.
Image
Prevence onemocnění

Velmi příznivý vliv na krevní oběh a správnou funkci srdce. Přírodní cestou tak napomáhá k regulaci krevního tlaku, čistí cévy a celkově zlepšuje prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Nikdo z nás nechce být ohrožen závažnými civilizačními chorobami a chceme před nimi chránit i naše nejbližší.
Image
Zdravá rodina

Po tom co už bylo uvedené je jasné, že celkově tak přípravek pomáhá pro zlepšení kondice. Více energie = více výletů, dětských úsměvů, méně nemocí a lepší imunita. To vede přirozenou přírodní cestou k plnohodnotnějšímu životu plnému pohody a energie. Přípravek je určen dětem i dospělým, není tak třeba mnoha různých preparátů
Sir Anton's secret
Tablety Sir Anton´s secret vycházejí z lidského těla a způsobu, jak funguje. Náš organismus je biomechanický stroj a v něm probíhají miliony reakcí, a to je život. Stačí dodat kvalitní výživové látky a naše tělo ví, co a kde potřebuje.

Kontakt

Asterion s.r.o. - Petr Tichý
IČ: 26190290
DIČ: CZ26190290
Zlonínská 581
250 65 Líbeznice

E-SHOP

Image