www.e-shopy.info - rozhovor s MUDr. Romanem Konečným

Za názvem Sir Anton´s secret se ukrývá doplněk stravy ve formě tablet, který je na trhu již více jak 14 let a nese si sebou prokazatelné výsledky. Šestiletý vývoj lékařů, vědců a jiných odborníků, včetně spolutvůrce tablet Prof. Dr. Sir Antona Jayasuriya stál za to.

Člověk v dnešní době nemusí brát chemické povzbuzující látky proto, aby byl fit a zdráv. Pokud má náš organismus dostatek kvalitních výživových látek, funguje jako skvělý biomechanický stroj a dokáže fyzickou kondici a psychiku vyladit na tu správnou úroveň. A právě obsahové složení tablet Sir Anton´s secret obsahuje správný poměr těch ideálních stavebních látek.

Ještě, než se zaměříme na samotné účinky tohoto doplňku stravy, začtěte se do krátkého rozhovoru s MUDr. Romanem Konečným, který o tabletách promluvil trochu více...

www.budmefit.eu - zlepšete svůj život přírodní cestou…

Žijeme v hektické a uspěchané době, která se negativním způsobem promítá do zdraví lidí. Špatné stravovací návyky, stres, únava, deprese, alergie, tohle všechno nás sužuje čím dál více. Člověk neznalý si zajde k lékaři, nechá si napsat léky obsahující řadu chemických látek a myslí si, že pro své tělo dělá jen to nejlepší.

Spousta z nás ale zapomněla na to, že lidské tělo je biomechanickým strojem, ke kterému je třeba přistupovat s určitou znalostí, odpovědností a komplexně. Zdravotní problémy za nás určitě nevyřeší běžné prášky, ale přírodní extrakty podporující tělo jako celek.

Obecné zkušenosti s užíváním tablet Sir Anton´s secret

U celkem čistého „nezaneseného“ organismu se první účinky projevily při užívání 4 tablet denně již po pěti dnech, poté bylo dávkování sníženo na 3 tablety denně po dobu dalších čtyř dnů a stále se projevovala velká dávka činorodé energie. Poté bylo dávkování sníženo na 2 tablety denně a po přibližně dalších 10 dnech je užívána 1 tableta denně. Vitální zlepšení a pocit vyšší energie přetrvává. Tento stav byl popisován ve více případech.

V případě podávání tablety Sir Anton´s secret osobě pravidelně odkázané na užívání menšího množství léků předepisovaných lékařem, se prvotní účinek (při dávkování 4 tablety denně) projevil až po 9 – 10 dnech. Poté bylo dávkování sníženo na 2 tablety denně. Po využívání jednoho kompletního měsíčního balení přípravku byly sníženy původní dávky léků předepisovaných lékařem z důvodů celkového zlepšení zdravotního stavu.

Několik uživatelů hlásí „samovolné zvýšení pracovní výkonnosti“, zlepšení koordinace pohybového aparátu, svěžest myšlení.

Někteří uživatelé se nám přiznali, že si poslední dobou při práci zpívají, což před tím nikdy nedělali. Užívání tablety má zcela evidentně velmi dobrý vliv na psychický stav. Jedna uživatelka uvedla, že po 2 měsících užívání tablety (4 tablety denně) zcela vysadila lehká antidepresiva, která užívala několik let. Díky tabletě se cítí psychicky zcela vyrovnaná. Jiná k pocitu psychické pohody uvedla, že po 3 měsících užívání zmizel pocit únavy (následek lymské boreliózy) a bolest kloubů.

Jeden ohlas máme také „veterinární“ a to u nemocného psa menší rasy s váhou kolem 8 kg. Tento pes dostává pravidelně veterinární léky na posílení kardiovaskulárního systému. Jeho nemoc se projevovala celkovým zeslábnutím – při vycházkách po chvilce nemohl jít a musel být nesen, měl zakalený zrak šlemem. Po podávání 1/ 2 tablety denně (zabalené do plátku šunky) po dobu 14-ti dní nastal zásadní obrat; zeslábnutí zmizelo, zrak se vyčistil a pes je opět čilý.

Při dlouhodobém užívání (min. 3 měsíce) uživatelé, kteří měli křečové žíly nebo tzv. „metličky“ na nohách, hlásili, že viditelné modré žilky se ztrácejí a nerovnosti nohou – díky křečovým žilám – mizí. Uživatel s výraznou vystouplou žilou od poloviny vnitřní strany stehna až pod koleno má nyní nohu hladkou. Jedna uživatelka potvrdila, že po 3 měsících užívání zmizel pocit „těžkých“ nohou.

Uživatelka dlouhodobě trpící migrénou po měsíci užívání (4 tablety denně) hlásila, že je po letech bez migrény i bez pocitů nevolnosti, které vždy záchvat migrény doprávazely. Jiná uživatelka po 3 měsících užívání tablety (opět 4 tablety denně) hlásila, že je bez „návalů“ horkosti, kterými trpěla již dva roky v souvislosti s menopauzou.

Uživatel ze SRN, který min. 3x týdně navštěvuje fitnesscentrum, hlásí viditelný, nicméně přirozený růst svalové hmoty bez negativních účinků anabolických steroidů. Tablety užívá již 3 měsíce; v dávce 8 tablet denně. Cítí se nesmírně vitálně, pociťuje nárůst fyzické síly. Spánkový režim po 14 dnech užívání se upravil, nepociťuje příznaky fyzické únavy.

Dva uživatelé sdělilli, že při náročné služební cestě do Francie (od pondělí do pátku), kdy cestu absolvovali vozem, denně užívali každý 15 – 20 tablet. V průběhu 4 dní spali přibližně 16 hodin, nicméně nepociťovali žádné příznaky spánkové nedostatečnosti i únavy. Oba však potvrdili, že při návratu spali nepřetržitě jednou tak dlouho, než je jejich obvyklá délka spánku. Po tomto odpočinku však neměli pocit „spánkového dluhu“, cítili se fyzicky i psychicky fit. Tabletu považují za unikátní „energizer“
Sir Anton's secret
Tablety Sir Anton´s secret vycházejí z lidského těla a způsobu, jak funguje. Náš organismus je biomechanický stroj a v něm probíhají miliony reakcí, a to je život. Stačí dodat kvalitní výživové látky a naše tělo ví, co a kde potřebuje.

Kontakt

Asterion s.r.o. - Petr Tichý
IČ: 26190290
DIČ: CZ26190290
Zlonínská 581
250 65 Líbeznice

E-SHOP

Image