Chcete se vrátit v čase o 15 let zpět?

Chcete si udržet životní elán, fyzickou i duševní odolnost a lehkost v pracovními osobním životě? Nabízíme jednoduchý a tělu přirozený způsob, jak toho dosáhnout. Tablety jsou vyrobeny pouze z přírodních látek, které se navzájem podporují a násobí svůj účinek. Tělo je tak schopné je okamžitě vstřebat a vzít si přesně to, co potřebuje a distribuovat to přesně tam, kam je třeba.

Buďte aktivní jako před lety...

číst dál

Aby byla celá rodina stále zdravá

Rodina je pro nás to nejcennější co máme a bez debat jsme všichni ochotni udělat cokoli, abychom společně dosáhli vysokého věku a stihli vychovat naše děti. Přemýšlíme nad vhodnou stravou, uvědomujeme si naši zodpovědnost za návyky, které předáváme dětem. Snažíme se zvyšovat imunitu sobě i blízkým a udržet všechny členy rodiny v plné síle. To všechno vám může příznivě ovlivnit Sir Anton´s secret.

Maminko, chcete mít vše pod kontrolou? Děti, rodinu, práci...

číst dál

Více energie na práci i na rodinu

Máte pocit, že se na vás valí práce ze všech stran? Je potřeba udělat ta správná rozhodnutí a nečekat ani chvíli pro dosažení cíle pro váš tým a vaši společnost. Je potřeba vést a podnikat ty správné kroky, ve správný čas! Velká zodpovědnost, která si ale žádá velké množství času a sil. A k tomu všemu je potřeba mít i dostatek energie na rodinu a spokojený osobní život, ale kde ji pořád brát?

Co ještě přidat kromě mnoha šálků silné kávy nebo vzpruhy v podobě energetických nápojů? Onemocnět a vypadnout ze hry je noční můrou pro vás i vaši společnost? Co když to jde i jinak? Jde to i bez nežádoucích dopadů z kávy a energetických nápojů způsobených jejich dlouhodobým užíváním. Pojďme si představit Sir Anton's secret, který vám pomůže udržet se v kondici.


Potřebujete zvýšit svou mentální kapacitu?

číst dál

Chcete být stále první?

Je sport pravidelnou součástí vašeho života nebo se jím dokonce živíte? Pak je správná výživa a dostatek stopových prvků na prvním místě. Nabízíme jedinečný komplex, který vyživí vaše tělo, zvýší váš výkon a podpoří vaši mysl.

Rychlost, síla, psychická odolnost, medaile...

číst dál

Sir Anton‘s Secret - již 15 let na trhu

Tablety Sir Anton´s secret vycházejí z lidského těla a způsobu, jak funguje. Náš organismus je biomechanický stroj a v něm probíhají miliony reakcí, a to je život. Stačí dodat kvalitní výživové látky a naše tělo ví, co a kde potřebuje. Ty nejúčinnější věci bývají ty nejjednodušší.

Člověk v dobré psychické i fyzické kondici nepotřebuje chemické preparáty či jakékoli umělé složky upravující jen jednotlivé části našeho těla a řešící pouze důsledky.

Jsme komplexní a složité bytosti a nejlepším řešením je podpořit tělo jako celek a dodat mu kvalitní stavební látky. Tak si udržíme dobrou kondici po celý život.

Kvalitní suroviny jsou základ. Používáme výhradně nejkvalitnější suroviny získané od prověřených dodavatelů. Kvalita vstupních surovin odpovídá kvalitě výstupu, tedy produktu. Tablety Sir Anton´s secret jsou více, než pouhý doplněk stravy.

Na 6 letém vývoji se podíleli pracovníci Mikrobiologického ústavu Akademie věd ČR, SZÚ ČR a vědečtí pracovníci z Německa, Srí Lanky a USA.  Vyráběno v ČR pod farmaceutickým dohledem, certifikováno GMP, mikronizováno.

Prof. Dr. Sir Anton Jayasuriya

Spolutvůrce tablet, pojmenovaných na jeho počest Jiřím V. Ligotzkým, PhD., majitelem patentu a vlastníkem všech certifikací.

Zakladatel MEDICINA ALTERNATIVA INTERNATIONAL (1962), předesda představenstva až do své smrti v r. 2005. MAI byla založena s pomocí WHO a UNICEF. Od svého založení definuje globální strategii pro preventivní medicínu a veřejné zdraví, jako protipól „moderní“ farmaceutické léčbě. Tato strategie zahrnuje kompletní poznatky klasické i tradiční medicíny. MAI je mezinárodní společnost a jejími členy jsou v současné době zástupci ze 106 zemí světa.

Stal se nositelem ceny Spojených národů za humanitu v medicíně (1982). Generální sekretář OSN Kofi A. Annan v roce 2007 Antonu Jayasuriyovi udělil posmrtně vyznamenání United Nations Millenium Award za jeho celoživotní příspěvek k humanitě.

Napsal 97 odborných knih o léčení z mnoha oblastí medicíny. Díky jeho zásluhám prošlo MAI již více jak 35 000 lékařů, klinických pracovníků a praktických odborníků ze 127 zemí světa. Všichni se seznámili s vyučovacími metodami alternativní medicíny.

Mezi jeho osobní pacienty patřil mimo jiné i otec Billa Gatese, papež Jan Pavel II. a princ Filip (manžel anglické královny).
Image
Sir Anton's secret
Tablety Sir Anton´s secret vycházejí z lidského těla a způsobu, jak funguje. Náš organismus je biomechanický stroj a v něm probíhají miliony reakcí, a to je život. Stačí dodat kvalitní výživové látky a naše tělo ví, co a kde potřebuje.

Kontakt

Asterion s.r.o. - Petr Tichý
IČ: 26190290
DIČ: CZ26190290
Zlonínská 581
250 65 Líbeznice

E-SHOP

Image