Jaroslav Svěcený
houslový virtuos

Markéta Štolová
mistryně ČR v krátkých překážkách

Martin Jerman
automobilový závodník

Dobrý den Petře,

dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za Vaší pomoc, kterou jste mi poskytl v podobě tablet DR. SIR ANTONS. Je to naprostý zázrak a musím se přiznat, že jsem Vám vůbec nevěřil a za to se hluboce omlouvám.

Naše první setkání bylo v době, kdy jsem měl dle slov paní doktorky „katastrofální“ výsledky, které mě již ohrožovaly na životě. Dlouhodobou cukrovku (léčena třemi různými léky), vysoký cholesterol, zrychlený tlukot srdce, vyšší krevní tlak, DNA a velmi vysoké hodnoty triglyceridů (hrozil mi akutní zánět slinivky). Myslím, že u mě je lepší vyjmenovat, jaká onemocnění nemám, než mám, takže jsem opravdu chodící důkaz toho, že to co nabízíte, má opravdu smysl a funguje to.

Před 14 dny jsem byl na kontrolních odběrech a paní doktorka nemohla uvěřit, jaké mám výsledky. Dlouhodobý cukr jsem měl vždy kolem 60, což už je poměrně dost. Po užívání „Tondy“ se mi dlouhodobý cukr zastavil na hodnotě 42 a to už je kousek od úplně zdravého člověka, který by se měl pohybovat max. na hodnotě 40. Krátkodobý cukr jsem měl vždy mezi 9-12 a dnes se pohybuji kolem 5,6, takže opět zdravý člověk. Upravil se mi i tlak a DNA. Triglyceridy, které mě ohrožovaly na životě, se z hodnoty 5,4 dostaly na 2,4 a to za velmi krátkou dobu (cca 3 měsíce užívání „Tondy“). Samozřejmě se k tomu přidaly i další bonusy např. mám více energie, když vyjdu 4 patra domů, tak jsem jen lehce zadýchaný a nedusím se a neumírám jako dříve.

Těším se, jaký další posun přijde a možná se stane, že začnu i běhat?

S velkým díkem

Josef Dvořák

Tatínek je jiný člověk
V prosinci roku 2022 můj tatínek bojoval se zápalem plic, covidem, těžkými problémy s ledvinami, srdcem a plícemi. Přestala jsem věřit já i celá naše rodina, že to jeho organismus zvládne. V dubnu 2023 se mnou tančil na svatbě svého vnuka. A co se změnilo během těchto 4 měsíců? Nezměnil medikaci, stravu, ani životní styl. Začal jen pravidelně užívat tablety Sir Anton's Secret. Nevidět to na vlastní oči, nevěřila bych.
A děkuji těm, kteří ho vyvinuli a kteří jej šíří mezi lidi.
Od 16-ti let běhám překážky, 100 m. Celkem úspěšně na republikové úrovni. Po 30. roce jsem začala vnímat, že se pomalu, ale jistě z předních míst posunuji dozadu a těm mladším už nestačím.
V té době jsem se seznámila s Dr. Ligotzkým a jeho tabletami Sir Anton´s secret a začala je pravidelně užívat. A nestačila jsem se divit. Už po 1 měsíci jsem na závodech zaběhla své sezónní maximum a za 3 měsíce se dostala blízko svým nejlepším časům z doby, kdy mi bylo 25.
Trenér mi také změřil mnohem lepší reakční časy na startu, byla jsem soustředěnější.
Při stejné intenzitě tréninku jsem měla mnohem lepší výkonnost, jakoby mě bylo o 6 let míň.
Můžu říct, že jsem si sportovní kariéru prodloužila o několik let, kdy jsem byla stále schopná běhat kvalitní časy. Můj sportovní důchod se odložil :o)
Jako bonus k výkonům jsem se po 15 letech zbavila alergie a astmatu a vyhýbaly se mi i všechny běžné nemoci.
O zajímavých účincích přípravku Sir Anton´s Secret jsem se dozvěděl od kamaráda, který popisoval pro mne až nemožné účinky a zlepšení zdravotního stavu.
Přípravek jsem zakoupil od zástupce firmy, Petra Tichého, který provedl seznámení s přípravkem. Dále byl nastíněn celý vývoj přípravku a filozofie prodeje.
Po vyhodnocení získaných informací od akreditovaného prodejce a uživatelů přípravku jsem začal užívat doplněk stravy a také si dělat poznámky, co se děje v mém těle.
Za čtyři dny jsem se cítil podstatně klidnější a byl jsem měně náchylný na stresové situace. Po týdnu jsem zjistil, že se mi lépe prokrvují cévy. Po dalším týdnu se začaly zmenšovat křečové žíly.
Ale hlavně se zlepšila psychika, prostě jako bych o deset let omládl. (potvrzeno vyšetřením u specializované  firmy)
Asi po dvou měsících, kdy jsem omezoval po konzultaci s lékařem některé léky i výsledky laboratorních vyšetření potvrzovaly účinnost doplňku stravy. Zmizela mi skvrna na kotníku o průměru 3 cm, která vznikla díky nedokrvenosti končetin.
Jako nejlepší důkaz úspěšné kůry považuji vyšetření cév, kdy odborný lékař konstatoval, proč chodím na cévní, když mi nic není. Po krátkém pohovoru konstatoval "ZÁZRAK"
Dále je velice zajímavé, že mé pozitivní změny v chování a přístupu k životu si všimla valná většina mých kamarádů a známých, ale přitom jsem nikomu neřekl o mé zdravotní kůře.
Nikdy jsem nebyl nějak extrémně náchylný na nemoci, ale při užívání přípravku o mne nezavadila ani rýma, což je vážná choroba u mužů.
Užívání přípravku mohu jen doporučit, ale myslím si že člověk trochu musí spolupracovat. Určitě je důležité zaznamenávat i malé změny k lepšímu písemnou formou. Není nic lepšího než si číst co mi bylo a pak říkat: "JE TO PRYČ"
Chodím pravidelně již více než rok na kruhové tréninky a TRX. Po dětech se mi bohužel nepodařilo dostat se zpět na svou původní váhu, i když jsem se snažila.
Tréninky jsou náročné a já jsem ani po pár měsících nedokázala udýchat celou hodinu a pomalu jsem to začala vzdávat.
Kamarádka mě přemluvila, ať vyzkouším „zázračné tablety“ Sir Anton´s secret. A výsledek se dostavil, už po cca 3 týdnech jsem cítila velké množství energie, nejenom na cvičení, ale i během celého dne.
Teď, po 3 měsících kruháč vydržím až do konce, nezadýchávám se, mám ze cvičení radost a celkově se cítím naprosto skvěle :o)
Tablety užívám již 3. měsíc. Mám nízký tlak a trpěla jsem soustavným pocitem chladu. Po 14-ti dnech užívání dvojnásobné doporučené dávky pocit „studených nohou“ se vytratil. Do té doby jsem pravidelně chodila spát s teplými ponožkami. Dnes již spím bosa a bez problémů. Díky časově náročné práci jsem se cítila neustále unavená,měla jsem problémy se spaním, kdy v noci mne budily křeče v nohách, a především s ranním vstáváním. „Probouzení se do provozuschopného stavu“ trvalo u mne přibližně 1 hodinu. Po měsíci užívání tablety jsem zjistila, že se již nebudím s křečemi v nohách, mohu vstát kdykoliv ráno bez budíku – začalo fungovat podvědomía vnitřní budík, v okamžiku probuzení jsem opravdu vzhůru a nepotřebuji hodinu na „rozkoukávání se“. Uvědomila jsem si, že se zklidnila i má psychika. Lépe snáším pracovní i osobní zatížení, klidnějí reaguji na stresové situace. V prvním měsíci užívání se mi zhoršil stav pokožky (obličej, záda). Vědomí, že počátek užívání tablety je spojen s „čištěním“ mého organizmu zaneseného mimo jiné mnohaletým kouřením, mi pomohlo vytrvat a nenechat se odradit. Tento zhoršený stav se skutečně po měsíci začal zlepšovat a po dvou měsících je má pleť opět čistá. Po měsíci a půl jsem začala užívat doporučené 2 tablety denně. Posledních 14 dní jsem opět přešla na dvojnásobnou dávku, neboť ve svém okolí v práci, ale i doma, se objevili osoby s virózami. Vždy jsem byla náchylná k virovým nemocem. Moji kolegové i přítel jeden za druhým začali marodit. Já jsem bez jakýchkoliv příznaků. Prokazatelné výrazné zlepšení mého fyzického stavu, odolnosti, psychické pohody je způsobeno užíváním tablety Sir Anton´s secret. Tabletu mohu vřele každému doporučit

Již od dětství jsem trpěla alergiemi snad téměř na vše – plísně, kvetoucí trávy, zvířecí chlupy, pyly, roztoče, … Později se k tomu přidala i kožní choroba v podobě rudých vystouplých fleků s hroší kůží na rukou i nohou. Začala jsem proto tuto chorobu léčit fototerapiemi na specializované klinice. Léčbu jsem ukončila úspěšně až na jeden velký flek, který mi zůstal na kotníku a nebylo možné se ho zbavit. Tento flek mě trápil X následujících let, zatrhával se mi o oblečení, svěděl, dráždil i přes věčné promazávání byl neustále suchý. Na doporučení známých jsem zkusila brát tabletky Antona. Uplynul nějaký ten čas a najednou jsem začala zjišťovat, že se mi onen flek, se kterým se údajně nedá nic dělat, začal vyhlazovat, přestával být suchý. Nyní je flek světlý, hladký, již má téměř barvu zdravé kůže. Člověk, který neví, že s mým kotníkem není něco úplně v pořádku, dnes nic nepozná. Proto pokračuji v braní Antona, sleduji pokroky a těším se, až bude úplně po starostech. Jako velký bonus mi vymizely veškeré alergie a zlepšily se mi kožní problémy v podobě suché kůže se sklonem k atopickému ekzému.

Absolvovali jsme s kolegou náročnou služební cestu autem do Francie (od pondělí do pátku), denně jsme užívali každý 15 – 20 tablet Sir Anton´s secret. V průběhu 4 dní jsme celkem spali přibližně 16 hodin, nicméně nepociťovali jsme žádné příznaky spánkové nedostatečnosti ani únavy. Na všechna jednání jsme byli perfektně svěží a nikdo na nás nepoznal, co máme za sebou. Vše dopadlo výborně :o)
Oba jsme však po návratu spali nepřetržitě jednou tak dlouho, než je naše obvyklá délka spánku. Po tomto odpočinku jsme však neměli pocit „spánkového dluhu“, cítili se fyzicky i psychicky fit. Tabletu považujeme za unikátní „energizer“ bez jakýchkoli vedlejších účinků. 
Už si to bez ní ani nedokáži představit, zcela jsem omezil veškeré další „povzbuzovače“, bez kterých jsem v minulých letech nedokázal udržet pracovní tempo.
Tablety užívám 1 měsíc. Začala jsem je užívat ihned po chřipce, a to 4 tablety denně. Jindy se“ z chřipky dostávám“ 14 dní, tentokrát jsem se již po 4 dnech užívání cítila skvěle. Potom jsem snížila denní dávku na 3 kusy (asi týden) a nyní užívám 1 tabletu ráno, při celodenním shonu 2 tabletyy. Tabletu užívám ráno po snídani, při potřebě druhou tabletu si beru nejpozději do 16. hodiny. Mám zkušenost, že při pozdější konzumaci (asi kolem 18. hodiny) jsem i po půlnoci byla stále čilá žehlila do půl třetí ráno zcela svěží. Tabletou jsem nadšená, děkuji a doporučuji všem.
V dubnu 2005 mi veterinář oznámil, že můj pes Sean má velmi nemocné srdce a zbývají mu asi 3 měsíce života. Pan Budera nám poradil užívat kapky maralu – 1 lžičku denně (pes vážil 9 kg, po předchozích 12 kg). Od února 2006 Sean začal užívat 0,5 tablety maky denně. Již po třech dnech byl opět vitální. Kolem páteře a žeber se mu začaly opět objevovat svaly. Na podzim jsem ho týden venčila tak, že jsem ho nosila v náručí, nyní vesele pobíhá a sám močí. Již měsíc nedostal injekci na podporu. Tablety užívá již 5 týdnů
Tablety užívám dva měsíce. Nikdy jsem nebyl zastáncem alternativní medicíny, užívání doplňků stravy. Výrobek Sir Anton´s secret mne oslovil svým popisem účinků. Velmi mne zaujalo motto „Člověk je tak starý, jak staré jsou jeho cévy“. Věkem, pracovním zatížením, zdravotními dispozicemi se pomalu blížím k hranici zařazení osob do rizikové skupiny aspirantů kardiovaskulárních příhod. Po týdnu užívání dvojnásobné doporučené dávky jsem na sobě pozoroval pocit únavy, celkového oslabení, měl jsem pocit „brnění“ rukou a nohou. Vzhledem k tomu, že jsem byl upozorněn na to, že počátek užívání může být spojen s různými negativními projevy spojenými s čistěním organizmu, vytrval jsem a tablety užíval dál. Již od druhého týdne užívání negativní projevy ustoupily. Dvojnásobnou dávku jsem užíval dva měsíce, nyní přecházím na doporučenou denní dávku. Po dvouměsíčním užívání cítím lepší prokrvení, cítím se vitálnější, spokojenější, psychicky odolnější. Jakkoli tableta je určena hlavně pro zlepšení průchodnosti cév, u mne se projevily hlavně vedlejší příznivé účinky spojené se sexuálním životem. Tabletu vřele doporučuji!

Jako vedoucí pracovník jsem neustále zavalená prací, termíny, důležitými schůzkami a hlavně přede mnou stojí spousty důležitých strategických rozhodnutí. Každá chyba znamená pro naši firmu velkou finanční ztrátu.
Do toho mám doma 2 menší děti a manžela. Již nějakou dobu jedu „na dluh“, dodávám si energii vším možným, co mi kdo poradí, ale jedná se vždy jen o krátkodobý efekt, navíc cítím, že energetické nápoje a hektolitry kávy, nemluvě o jiných preparátech, mé tělo dlouhodobě devastují.
A nepomáhají mi se stresem, díky kterému je rozhodování o důležitých věcech dost riskantní.
Tak toto byl můj život před čtvrt rokem.

Nyní, i když jsem výsledku nejdříve nevěřila, je vše jiné. Necítím žádný stres, rozhoduji se v klidu a i ostatní situace řeším s nadhledem. Energie mám stále dost, když je toho přece jen na mě moc, vezmu si několik tabletek navíc a je to zase v pořádku. Od té doby, co se mi do ruky dostal díky kamarádce Sir Anton´s secret, se můj život změnil k lepšímu. Navíc žiju s dobrým pocitem, který doslova vnímám vlastním tělem, že je to pro tělo naprosto přirozené, a že mně v budoucnu nehrozí ošklivý konec, až by mě „dostaly“ chemické preparáty, jak jsem to již několikrát viděla u svých kolegů.
Dávám tablety i dětem, vypadá to, že jim to také dost pomáhá.

Tablety užívám 4 měsíce v denní dávce 4 tablet.
Velmi rychlý nástup pocitu síly, energie, spokojenosti a štěstí. Po třech měsících odstraněn únavový syndrom po lymské borelióze, bolest očí zmizela a oči září jako hvězdy. Správně se říká: „OKO – DO SRDCE OKNO.“ Zní to jako nadsázka, ale i srdce se raduje. Vnímám celkové prokrvení končetin, kloubů a celého těla. Cítím se zdravější, šťastnější a mladší o desel let. Doporučuji všem.
Negativní zkušeností je závislost :-)
„Kdybych o Sir Anton´s secret věděla dříve, mohla jsem si svou dovolenou opravdu užít. Cítím se plná energie, mám skvělou náladu a těším se ze života!“

Po půlročním užívání produktu Sir Anton (průměrně dvou tablet denně) došlo k vymizení drobných bradaviček na těle.

Podpořil se přísun energie, který byl evidentní mimo jiné také u sportovních výkonů, bez potřeby užití dalších podpůrných předtréninkových prostředků.

Přípravek Sir Anton´s secret beru, protože mi dochází síly, jak ty fyzické, tak ty duševní. Od té doby, co beru SAS se cítím o mnoho lépe.“
Tabletu jím dva týdny ve dvojnásobné doporučené dávce. Vzhledem k tomu, že alternativní medicínu považuji za zcela nedoceněnou a dávám jí přednost před klasickou medicínou, nijak jsem se nebránil jejímu užívání.
I pouhé dva týdny užívání se projevily. Rozhodně pociťuji lepší náladu, stresové situace řeším s větším „nadhledem“ než dříve. Od začátku jsem neměl žádné negativní projevy. Očekávám od dlouhodobého užívání lepší fyzickou odolnost, rychlejší spalování tuků a zvětšení objemu svalové hmoty. Jsem přesvědčen, že při pokračování pravidelného sportování a užívání tablety toho docílím.
Tablety Sir Anton´s secret jsou výborným prostředkem k dosažení lepší fyzické a psychické odolnosti
Měla jsem po porodu na nohách křečové žíly a navíc i tzv. „metličky“ a nemohla jsem se jich více než 5 let zbavit.
Po 3 měsících užívání Sira Antona (Toníčka :o) se viditelné modré žilky ztrácejí a nerovnosti nohou – díky křečovým žilám – mizí. 
Také mi zcela zmizel pocit „těžkých“ nohou. Cítím se zase po letech přitažlivá.
Vzhledem k tomu, že pravidelně konzumuji různé produkty pro udržení dobrého zdravotního stavu, jsem se rozhodl na doporučení vyzkoušet potravinový doplněk Sir Anton´s secret, který mě velmi potěšil svou účinností. První výsledky používání se projevily především v lepší kondici a náladě, v menší únavě a zároveň v pocitu, že mé tělo vydává větší energii, což cítím hlavně v noci při spánku, kdy nepotřebuji v ložnici vůbec topit (naopak mám v zimě otevřené okno) jelikož mé tělo si vytváří více tepla.
Další výrazná změna se projevila, když jsem absolvoval ambulantně odstranění hemeriodu, tak jsem měl problém s krvácením, ale po 14 dnech se tento problém úplně vyřešil a krvácení se úplně odstranilo. Po dlouhé době cítím naprostou úlevu a spokojenost. Věřím že i postupné odbourávání tuku se projeví snížením váhy
Navštěvuji min. 3x týdně fitnesscentrum, po 3 měsících na sobě pozoruji viditelný, nicméně přirozený růst svalové hmoty bez negativních účinků anabolických steroidů. Tablety užívám v dávce 8 tablet denně. Cítím se nesmírně vitálně, pociťuji nárůst fyzické síly. Můj dlouhodobě špatný spánkový režim se po 14 dnech užívání upravil, nepociťuji příznaky fyzické únavy.
Cítím se jako nikdy před tím.

Jsem maminka dvou dětí, 9 a 5 let. S tabletami Sir Anton´s secret jsem se setkala před 7 lety, kdy mi v mých 35 letech praktická lékařka naměřila vyšší tlak a také vyšší hladinu cukru v krvi.

Dost jsem se vyděsila, ale vzhledem k tomu, že jsem zastánce celostní medicíny, jsem odmítla jí předepsané léky. Náhodou jsem se v té době potkala s rodinným přítelem, který mi řekl o výsledku mnohaletého výzkumu završeného vývojem tablet, které prý mají výborné, měřitelné výsledky.

Nechala jsem si od zástupce výrobce vše vysvětlit, a protože i cena se mi zdála přijatelná, zakoupila jsem 2 balení. Začala jsem užívat 2 tablety denně, po týdnu 4 a po 14 dnech i 6 denně. Kromě obrovského přívalu energie jsem cítila i mravenčení v prstech a občas i návaly horka. Celkově jsem ale i ty první týdny vnímala pozitivně, intuitivně jsem cítila, že jdu správnou cestou.

Po 6 týdnech mě paní doktorka pochválila, že mám lepší výsledky a po dalších 3 týdnech a „snědených“ dvou balení jsem podle výsledků byla naprosto v pořádku. A od té doby jsem stále, zvykla jsem si na „Toníčka“, beru ho jako součást života a kdykoliv na mě „něco leze“, jen si místo 2 tablet vezmu na 2 dny třeba 6 a nemoc se neprojeví.

Co se týká dětí, začala jsem starší dceři dávat ½ tablety, když začala marodit ve věku 2,5 let a nemuseli jsme ji dávat ATB. Pokračovala jsem v tom i nadále, od 5 let dostává 1 tabletu a musím konstatovat, že doposud ATB nikdy neměla, je zdravá, sportuje a všestranně dobře se vyvíjí. Její tělo má evidentně vše, co potřebuje. Totéž jsem začala praktikovat i u syna a věřím, že bude ve všem následovat svou sestřičku :o)

K užívání SAS jsem se dostal díky, kamarádce, která s ním měla již několikaletou zkušenost. 
Měl jsem dlouhodobé problémy s žílami na nohou a udělal se mi bércový vřed na pravé noze. Po několika měsících už byla rána veliká cca 6x7 cm a nelepšila se.  Pan doktor mi již několikrát odstraňoval nekrotickou tkáň, používal jsem mastičky, bandáže, ale zlepšení nepřicházelo. Tak to trvalo skoro rok.
Noha navíc dost zapáchala, což mi dost znemožňovalo žít běžný život.
Začal jsem užívat tablety SAS v doporučené dávce, po týdnu jsem si dávku zdvojnásobil a čekal, co se stane. Informoval jsem o tom svého lékaře, ale ten řekl, ať to klidně vyzkouším, ale že mi to podle něj nijak nepomůže.
Po 7 dnech jsem začal vnímat více energie a asi po 15 dnech svědění v nemocné noze. To se stupňovalo, měl jsem co dělat, abych si poraněné místo stále nedrbal. Asi po dalších 3 dnech svědění ustávalo, ale stále jsem cítil, že se tam něco děje. Po měsíci se začala rána jakoby zatahovat, nemokvala a i zápach se vytrácel. Zkrátka se to nezhoršovalo, jak jsem byl zvyklý. Naopak, pan doktor byl spokojený, nemusel mi již nic odřezávat, rána začala měnit barvu na růžovou a postupem doby se místo stále zmenšovalo. Po 2 měsících se na tom místě začala vytvářet nová kůže, která nebyla tak suchá, jako dříve. Po cca 3 měsících bylo sice ještě poznat, kde jsem bércový vřed měl, ale již jen jako tmavěji zbarvené místo na kůži. 
Povrchové žíly zmizely, nohy vypadají jako kdysi, přestal jsem užívat léky na vysoký tlak a cukr, cítím se o 15 let mladší :o)

Děkuji

Měl jsem již několik let na noze výrazně vystouplou žílu od poloviny vnitřní strany stehna až pod koleno. Začal jsem s užíváním tablet nejdříve 2 denně, po týdnu 4 denně a nakonec i 6 denně.
Pociťoval jsem spoustu energie, po měsíci mě v jednu chvíli brněly prsty na rukou, poté po pár dnech i na nohou.  Po cca 2 měsících začala žíla pomalu mizet, jakoby se vstřebávala a nyní mám nohu již úplně hladkou.
Jsem za doporučení na Sir Anton´s secret kamarádovi velmi vděčný.
Pro mě zázračné zlaté tablety beru s občasnými přestávkami již 8 let. V současné době je mi již přes 50 let, hraji malý fotbal I.ligu a závodně tenis. Nic mě nebolí, nic mě neomezuje a kontrolní lékařské zprávy mám podle tabulek, pokud mě nerozčílí manželka. Ale to si hned vezmu 2 navíc a vše je zase hned v pořádku.
Dobrý den, dlouhodobě jsem trpěla migrénou, alespoň posledních 10 let pravidelně několikrát za měsíc, žádná medikace mi nepomáhala.
Musím konstatovat, že po měsíci užívání Sir Anton´s secret (4 tablety denně), jsem prožila další měsíc zcela bez migrény i bez pocitů nevolnosti, které vždy záchvat migrény doprovázely. Tento stav stále trvá, i po 6 měsících při užívání 2-4 tablet denně.
Kromě toho se mi viditelně zlepšila pleť, mám lepší kondici a někam se mi „ztratilo“ 5 kg váhy, aniž bych nějak změnila životosprávu.
Vše tedy připisuji jen působení tablet a všem kolem je doporučuji :o)
„Po užívání Sira Antona zmizelo nejprve bušení srdce a přibližně po dvou měsících se při kontrole objevilo zlepšení stavu srdce i na přístrojích.“

žívám tablety Sir Anton´s secret již skoro 10 let, spolu s celou svou rodinou. Jako automobilový závodník svoje tělo zatěžuji mnohem více, než ostatní lidé, přesto jsem neustále ve skvělé kondici a zároveň psychické pohodě, kterou při závodění (ale i podnikání potřebuji). Musím za celou svou rodinu prohlásit, že díky těmto unikátním tabletám jsou naše těla ve stavu „bojové pohotovosti“, jsme stále zdraví a pokud se o nás přece jen něco pokouší, vezmeme si 2 dny po sobě více tablet a tělo si pomůže samo. Nepotřebujeme léky. Při velké zátěži si beru klidně 6-8 tablet denně, běžně se pohybuji mezi 2-4. Už jsem se naučil svému tělu rozumět a lékaře navštěvuji jen kvůli preventivním kontrolám nebo v případě úrazu (a i v tom případě se mi vše hojí mnohem, mnohem rychleji).

Za naši rodinu děkuji tabletám Sir Anton´s secret za plnohodnotný život.

Ve svých 60 letech jsem trpěl cukrovkou II. typu, již 5 let jsem si musel 2x denně píchat inzulín. Kromě toho jsem užíval léky na vysoký tlak, na cholesterol, na ředění krve, na správnou činnost jater, na vystouplé žíly na nohou a několik dalších, jejichž přesné určení si nepamatuji, ale byly mi předepsány praktickým lékařem. Každý měsíc to byla plná igelitka léků.
Měl jsem nadváhu a kouřil jsem 15 cigaret denně.
K tabletám SAS jsem přistupoval s despektem, ale kamarád mě přesvědčil, ať to zkusím.
Začal jsem s doporučenou dávkou a po týdnu přešel na dvojnásobnou. Prvních 14 dní jsem se cítil trochu hůř, než jsem byl zvyklý, ale s tím jsem počítal. Poté jsem postupně pociťoval nárůst energie, zlepšení nálady a při pravidelném měření zlepšování tlaku. Po 5-6 týdnech jsem při měření glukometrem zjistil, že se mi hodnoty cukru rapidně snižují a po dohodě s mým diabetologem jsem začal snižovat dávky inzulínu. Totéž ve spolupráci s mým praktickým lékařem jsem začal uplatňovat i u léků na vysoký tlak a cholesterol.
Cítil jsem se lépe, vyšel jsem schody bez zadýchání, pociťoval jsem úžasnou změnu k lepšímu fungování mého těla. Zmizely problémy se spánkem, probouzel jsem se svěží.
Během následujících 2 měsíců jsem postupně přestal užívat skoro všechny léky, nepíchal jsem si inzulín, jen jsem dostával na diabetologii tablety.
Po cca 5-6 měsících jsem vysadil i tyto a skončil jsem i s ostatními léky, Zhubnul jsem cca 7-8 kg a cítil se po letech jako čtyřicátník.
Jako perličku ještě uvedu, že mi v průběhu doby nějak přestávaly chutnat mé tolik oblíbené cigarety a teď si dám jen někdy, spíš symbolicky, když někde sedím s přáteli. Když už se mi povedla s mým tělem taková úžasná proměna, přijde mi líto mu zase škodit.
Ve svých 38 letech mi lékař naměřil zvýšený tlak, cca 140/90. Přestože jsem pravidelně sportoval 3-4x týdně, váha 95 kg na 192 cm. Jedl jsem ale hodně masa a sladkostí.  Začal jsem s užíváním tablet 1+1, po několika dnech jsem si zvýšil na 2+2 a čekal, co se stane. Zhruba po 3 týdnech jsem večer pocítil velice silné brnění v konečkách prstů na rukou, které neustávalo a trvalo asi půl hodiny. Bylo to velice intenzívní, ale byl jsem dopředu upozorněn, že jsou při čištění cév takové projevy běžné.
Poté brnění odeznělo a už se nevrátilo. Když jsem zašel po 2 měsících ke svému lékaři na kontrolu, měl jsem tlak 120/80 a takový ho mám stále i po dalších 10 letech. Také všechny ostatní hodnoty, které si nechávám každý rok při pravidelných prohlídkách měřit (krevní testy), jsou naprosto v pořádku. Stále sportuji a jím maso a sladkosti….:o)
A cítím se skvěle, jako o 15 let mladší, v perfektní kondici
Tablety užívají i mé děti (10 a 6 let), bez ATB, zdravé
Od 16-ti let jsem trpěla pylovou alergií a také migrénou. Po dobu následujících 42 let jsem užívala antihistaminika, která farmaceutický průmysl postupně nabízel a lékaři mi předepisovali nejprve Bromadryl, dále Tavegyl, Fenistil Retard, Intal a jako poslední druh jsem nejdéle užívala Zaditen (dle letáčku bez zjištěných vedlejších účinků). Vedle užívání těchto antihistaminik mi na alergologickém oddělení bylo doporučeno podrobit se léčbě tzv. desensibilizačními injekcemi (= desítky injekcí v období mimo pylovou sezónu). Jednou se mi přihodilo, že jsem bezprostředně po aplikaci této injekce velice otekla na obličeji a krku (naštěstí zevně). Pocítila jsem panický strach.  Po této zkušenosti mi na alergologii doporučili tzv. depotní injekce (v počtu už jen několika aplikací).  Navzdory tomuto systému léčby se mi stav alergie  nijak nelepšil, navíc po aplikaci výše zmíněných injekcí se mi po mnoha letech objevil lišej na spodní straně zápěstí, kterým jsem trpěla v útlém dětství a již řadu let před propagací pylové alergie mi odezněl.  Abych opakovaně nemusela užívat na tento lišej masti s corticoidy (Locacorten), které mi dermatologové doporučovali, na doporučení praktického lékaře jsem zcela opustila metodu aplikování výše uvedených injekcí a zůstala jen u utlumování projevu alergie antihistaminiky. Výše zmíněný lišej se už více neobjevil. Musím poznamenat, že žádné z výše uvedených antihistaminik mi alergické potíže zcela nepokrývalo a pobyt v přírodě při suchém či větrném počasí byl pro mě nemožný. Šlo to jen po ránu, dokud neoschla rosa.
S postupujícími desítkami let utlumování pylové alergie jsem začala mít nové problémy kromě tuhnutí kloubů, a to jako jsou noční apnoe, ventilační tetanie a dokonce i srdeční arytmie. Zároveň jsem trpěla sklonem k nízkému tlaku, byla jsem často anemická a musela jsem 1 až 2 x ročně užívat železo, které se mi ovšem v těle neudrželo. Také jsem dospěla do stádia paradontózy 2. stupně, ale naštěstí jsem netrpěla dramatickým krvácením dásní. Rovněž se mi začalo objevovat zadýchávání při prudkém stoupání do schodů nebo honění tramvaje, to jsem pak několik zastávek rozdýchávala…
Šťastným řízením osudu jsem se dozvěděla o přírodní synergické tabletě „ Sir Anton´s Secret“ od mladého muže, který vyprávěl svůj příběh s pylovou a potravinovou alergií s astmatickým projevem, a díky které se definitivně této nemoci zbavil.  Pochopila jsem, že to musí být pravda, protože po mých zkušenostech jsem si byla jistá, že žádný alergik/astmatik by nebyl schopen vyprávět nepravdu o svých zdravotních zkušenostech v tomto ohledu.
Rozhodla jsem se začít s užíváním, bylo to na podzim roku 2008 a na jaře roku 2009 jsem po 6 měsících užívání tablet Sir Anton´s secret zjistila (jak Alenka v říši divů), že už mě nic nedráždí a stála jsem pod rozkvetlými akáty, zírala do korun stromů a prvně v životě vnímala vůni těchto květů (akáty byly pro mě vždy ze stromů nejdráždivější).
I když vedle pylové alergie byly časté migrény (někdy i 3 x do týdne) pro mě strašné martyrium, vůbec mě nenapadlo, že již v průběhu užívání tablet mě tyto zcela opustí. Ano, letos mám velké výročí – 10 let od vyléčení nejen pylové alergie, migrén, ale i veškerých získaných potíží již výše vyjmenovaných, které jsem nepochybně získala vlivem užívání antihistaminik, kterými byl můj organizmus saturován po dobu 42 let. Zastavila se mi i parodontóza, také sklon k původně extrémně nízkému tlaku se srovnal do normálu (120/80), a zpozorovala jsem, že se mi posílil nervový systém - odolnost proti stresu a zlepšil se spánek. A zároveň je to již 10 let, co jsem nepozřela žádné farmakum (ani Paralen či Acylpyrin) , jen u zubaře anestetikum (ale tam šlo o krásu …). Pokud se o mě pokouší nějaká viróza, chřipka, bolení v krku, nosohltan, nastoupí kloktání vody s mořskou solí, vypocení a vezmu si na pár dní vyšší dávku tablet Sir Anton´s secret. Průběh těchto případných onemocnění je zcela jiný, nesrovnatelně slabší, většinou bez teplot a z hlediska frekvence tak 1x za 2 až 3 roky.
U mé dcery jsem docílila stejně úspěšnou léčbu pylové alergie, letitého ekzému získaného po aplikaci vysokých dávek antibiotik a dále menstruačních bolestí, kterými trpěla 12 let. Veškeré uvedené potíže jí ustoupily už po 4 měsících, neboť je o 33 let mladší než já. Také ona má letos výročí 10 let bez aplikace farmak.
V průběhu uplynulých 10-ti let jsem se setkala s lidmi, kteří trpěli řadou jiných i závažných diagnóz. Byli to diabetici I. i II. typu,  hypertonici, lidé s psychickými problémy a také s řidčeji se vyskytujícími nemocemi, jako je Crohnova nemoc, Bechtěrevova nemoc,  roztroušená skleróza a podobně. Setkala jsem se s lidmi v rekonvalescenci po operacích a mezi nimi i s těmi, kteří měli potíže s hojením ran. Všichni, kteří se nebránili pochopit, že skutečná léčba má vést k vykořenění nemoci a nejen k stálému potlačování projevu farmaky, jejichž vedlejší účinky mají mnohdy za následek rozšiřování spektra potíží, které následně zakládají vznik i dalších onemocnění, jsou dnes ve zcela jiném zdravotním stavu. A to je i můj případ.
Ráda bych uzavřela líčení mých zkušeností vyjádřením:  „Škoda každého dne, kdy jsem o existenci tablety Sir Anton´s secret ještě nevěděla“.
Sir Anton's secret
Sir Anton’s Secret tablets are based on the human body and the way it works. Our organism is a biomechanical machine, there are millions of reactions going on in it and that’s life. Just supply quality nutrients and our body knows what it needs and where it needs it.

Contact

Asterion s.r.o. - Petr Tichý
Business ID number: 26190290,
Tax ID number: CZ26190290
Zlonínská 581
250 65 Líbeznice
Czech Republic

E-SHOP

Image